LED Dimtrafo Hide-a-lite MDR 24V
Rek. pris 1 952 kr
923 kr
Se priset!

MDR 24V
923 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dimtrafo för 24 V DC LED-ljuskällor med allt-i-ett-funktion (inbyggd dimmer och trafo). Enkel och snabb installation då det endast är en enhet som behöver installeras.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Dimtrafo för 24 V DC LED-ljuskällor med allt-i-ett-funktion (inbyggd dimmer och trafo). Enkel och snabb installation då det endast är en enhet som behöver installeras.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7984443 |
| Färg | Vit |
| Effekt/prestanda | 6,5 W |
| IP-Klassning | IP40 |
| Produkttyp | Drivdon |
| Material | Plast |
| Anslutning | Skruvplint |
| Dimbar | Ja |
| Bredd | 51 mm |
| Längd | 206 mm |
| Höjd | 36 mm |
| Spänning | 24 V |
| EAN-nr | 7392971121970 |

