LED-profil Beslag Design TWIG XA-2000
619 kr
bländskyddBländskydd Beslag Design TWIG XA-2000
309 kr
TWIG XA-2000
619 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

LED-profil TWIG XA-2000 från Beslag Design är en utanpåliggande LED-profil som smidigt fästs med monteringsclips. Produkten kan också fästas med självhäftande tejp. Denna profil kan kapas till önskad längd. Bländskydd finns att köpas till.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
LED-profil TWIG XA-2000 från Beslag Design är en utanpåliggande LED-profil som smidigt fästs med monteringsclips. Produkten kan också fästas med självhäftande tejp. Denna profil kan kapas till önskad längd. Bländskydd finns att köpas till.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 973461 |
| Färg | Aluminium |
| Material | Aluminium |
| Serie | TWIG |
| Typ | Led-profil |
| Djup | 10 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 13 mm |
| Längd | 2000 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,02 kg |
| Bredd | 10 mm |
| EAN-nr | 7316180005203 |



