Markspjut Nordlux Kettle
Rek. pris 199 kr
176 kr
Se priset!

Kettle
176 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Markspjut Kettle från Nordlux är ett tillbehör som omvandlar din Kettle till en lampa på spjut som exempelvis kan placeras i rabatten eller längs uppfarten. Detta markspjut passar för lampskärmen Kettle i Ø22 och Ø36. Kettle har en hög skyddsgrad som gör den hållbar mot vind och vatten.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Markspjut Kettle från Nordlux är ett tillbehör som omvandlar din Kettle till en lampa på spjut som exempelvis kan placeras i rabatten eller längs uppfarten. Detta markspjut passar för lampskärmen Kettle i Ø22 och Ø36. Kettle har en hög skyddsgrad som gör den hållbar mot vind och vatten.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2018028003 |
| Färg | Svart |
| Utförande | Bärbar |
| Material | Metall |
| Serie | Kettle |
| Typ | Stolpbelysning |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 58 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 516 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,27 kg |
| Bredd | 58 mm |
| EAN-nr | 5701581496187 |





