Pendelfäste Hide-a-lite GlobeSvart
943 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pendelfäste Globe från Hide-a-lite är ett pendelfäste till Globe som innehåller takkopp med inbyggt fasdimringsbart drivdon och 2 m textilkabel som enkelt justeras till önskad längd. Den är dimbar med de vanligaste dimrarna på marknaden.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Pendelfäste Globe från Hide-a-lite är ett pendelfäste till Globe som innehåller takkopp med inbyggt fasdimringsbart drivdon och 2 m textilkabel som enkelt justeras till önskad längd. Den är dimbar med de vanligaste dimrarna på marknaden.
Svart utförande.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | E7464994 |
| Färg | Svart |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | Globe |
| Produkttyp | Tillbehör |
| Diameter | 148 mm |
| Höjd | 2064 mm |
| Vikt | 0,47 kg |
| Bredd | 148 mm |
| EAN-nr | 7392971129280 |



