Profil Beslag Design String FM
229 kr
183 krSpara 20 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Infälld LED-profil helt i opal plast för ett minimalistiskt utseende och effektfullt ljus. Enkel och snabb montering med monteringsclips. Passar endast 8mm breda LED-strips.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Infälld LED-profil helt i opal plast för ett minimalistiskt utseende och effektfullt ljus. Enkel och snabb montering med monteringsclips. Passar endast 8mm breda LED-strips.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 973291 |
| Material | Plast |
| Serie | String |
| Energieffektivitet | A++ |
| Bredd | 18 mm |
| Längd | 2000 mm |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 8,5 mm |
| Inbyggnadsdjup | 9,5 mm |
| EAN-nr | 7316189732919 |

