Reservglas Gnosjö Konstsmide 7523 och 7524
fr.100 kr
Välj variant

7523 och 7524
100 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Reservglas Gnosjö Konstsmide 7523 och 7524 är ett reservglas.
Recensioner
Joakim LVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygga och lättmontrrade.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Klar |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Glas |
| Serie | Trieste |
| Produkttyp | Reservglas |
| Djup | 160 mm |
| Höjd | 110 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 115 mm |
| Fungerar till | 7523-250 & 7524-250, 7523-320 & 7524-320, 7523-370 & 7524-370 |
| Vikt | 0,092, 0,138 kg |

