Strömbrytare Beslag Design Extern LD8010-A On/Off
345 kr
276 krSpara 20 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Strömbrytare Extern LD8010-A On/Off från Beslag Design är en extern strömbrytare som används till LD 8010-A DIM.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Strömbrytare Extern LD8010-A On/Off från Beslag Design är en extern strömbrytare som används till LD 8010-A DIM.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 989730 |
| Färg | Aluminium |
| IP-Klassning | IP20 |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Material | Aluminium |
| Serie | LD8010-A |
| Produkttyp | Strömbrytare |
| Djup | 17 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 17 mm |
| Längd | 35 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,072 kg |
| Bredd | 38 mm |
| EAN-nr | 7316180005883 |

