Synkkabel Hide-a-lite Jolly 1,5 m
229 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Synkkabel Jolly 1,5 m från Hide-a-lite är en synkkabel för samtliga Jolly universaldon, förutom Jolly Micro och Jolly Mini. Längd 1,5 m.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Synkkabel Jolly 1,5 m från Hide-a-lite är en synkkabel för samtliga Jolly universaldon, förutom Jolly Micro och Jolly Mini. Längd 1,5 m.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | E7984444 |
| Färg | Vit |
| Produkttyp | Drivdon |
| Serie | Jolly |
| Längd | 1500 mm |
| Vikt | 0,035 kg |
| Diameter | 5 mm |
| EAN-nr | 7392971122526 |
