Tillbehör Designlight Distansring PAluminium
78 kr
65 krSpara 17 %Kampanj

Distansring P
Aluminium
65 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DesignlightBeskrivning
Distansring till P-132A
Egenskaper
| Varumärke | Designlight |
| Art.Nr. | 7462938 |
| Färg | Aluminium |
| Tillverkarens Art.Nr. | P-507A |
| Produkttyp | Tillbehör |
| Diameter | 25 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 25 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,04 kg |
| Bredd | 18 mm |
| EAN-nr | 7350003509721 |

