Tillbehör Designlight FÄSTE JUSTERBART TILL VÄGGARM
Rek. pris 1 194 kr
775 kr
Se priset!

FÄSTE JUSTERBART TILL VÄGGARM
775 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DesignlightBeskrivning
Justerbart fäste för montage på stolpe.
Egenskaper
| Varumärke | Designlight |
| Art.Nr. | 7702200 |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens Art.Nr. | DB-781 |
| Produkttyp | Tillbehör |
| Djup | 125 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 210 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1,256 kg |
| Bredd | 75 mm |
| EAN-nr | 7340132800530 |

