Trafo Hide-a-lite SLT 24V LED Vit
Rek. pris 2 868 kr
992 kr
Se priset!

SLT 24V LED Vit
992 kr
Förväntas åter i lager 2026-05-04
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Trafo SLT 24V (V DC)LED är en likspänningstransformator avsedd att användas till 12V eller 24V LED-ljuskällor. Transformatorn har kortslutningsskydd, överbelastningsskydd och överhettningsskydd med automatisk återstart.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Trafo SLT 24V (V DC)LED är en likspänningstransformator avsedd att användas till 12V eller 24V LED-ljuskällor. Transformatorn har kortslutningsskydd, överbelastningsskydd och överhettningsskydd med automatisk återstart.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 5281299 |
| Färg | Vit |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Drivdon |
| Anslutning | Skruvplint |
| Dimbar | Nej |
| Bredd | 60 mm |
| Längd | 185 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Spänning | 24 V |
| EAN-nr | 7392971121079 |
