Transformator Nordlux Fox
719 kr
662 krSänkt pris!

Fox
662 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Transformator Fox från Nordlux är en 12-voltstransformator för 20–105 Watt. Många lampor behöver en transformator och den här från Nordlux kan användas till de flesta.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Transformator Fox från Nordlux är en 12-voltstransformator för 20–105 Watt. Många lampor behöver en transformator och den här från Nordlux kan användas till de flesta.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 12351101 |
| Färg | Vit |
| Effekt | 105 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Plast |
| Spänning | 12 V |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 28 mm |
| Vikt | 0,1 kg |
| Bredd | 38 mm |
| EAN-nr | 5701581004993 |
