Transformator PT Beslag DesignPT60
505 kr
403 krSpara 20 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Transformator för halogenlampor.
Kabel ingår (prim 2900 mm, sec 100 mm).
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 99471 |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Produkttyp | Transformator |
| Kabellängd | 2,9 m |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 28 mm |
| Längd | 112 mm |
| Bredd | 38 mm |
| EAN-nr | 7316189947108 |

