Tripod Nordlux Kettle 31
fr.146 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Kettle 31
146 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tripod Kettle 31 från Nordlux är ett tillbehör som omvandlar din Kettle till en trevlig bordslampa med ben. Kettle är portabel och kan användas på terrassen eller inomhus som en vanlig bordslampa.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Tripod Kettle 31 från Nordlux är ett tillbehör som omvandlar din Kettle till en trevlig bordslampa med ben. Kettle är portabel och kan användas på terrassen eller inomhus som en vanlig bordslampa.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2018035003N |
| Färg | Natur, Svart |
| Utförande | Bärbar |
| Serie | Kettle |
| Typ | Stolpbelysning |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 344 mm |
| Sensor | Nej |
| Material | Metall, Trä |
| Djup | 157, 162 mm |
| Vikt | 0,64, 0,77 kg |
| Bredd | 179, 183 mm |
