Bordslampa Gnosjö Konstsmide Assisi Solcell LED
Rek. pris 389 kr
fr.274 kr
fr.256 krSänkt pris!
Välj variant

Assisi Solcell LED
256 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bordslampa Gnosjö Konstsmide Assisi Solcell LED är en elegant lampa som drivs med solceller och batteri. Den är anpassd för utomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Bordslampa Gnosjö Konstsmide Assisi Solcell LED är en elegant lampa som drivs med solceller och batteri. Den är anpassd för utomhusbruk.
Recensioner
Charlotte KVerifierad köpare
för 2 år sedanEn stilfull lampa som laddar snabbt och lyser länge i mörkret. Mer än nöjd.
+ Lyser upp fint.
Roland MVerifierad köpare
för 2 år sedanskulle fått 5 om lampskärmen ej satt helt lös. den ramlar av om man tippar lampan åt sidan. har ett barnbarn 4år som skulle undersöka lampfoten då skärmen gled av
Anders EVerifierad köpare
för 2 år sedanLyser väldigt fint sken
Ann-Charlott EVerifierad köpare
för 2 år sedanSupersnygg och ger ett väldigt bra sken. Lyser väldigt länge så jag är riktigt nöjd med mitt köp !
+ Snygg och ger ett bra sken !
- Finns inga
Britta I LVerifierad köpare
för 7 år sedanAllt från beställning till leverans fungerade utan problem. Produkten motsvarade även mina förväntningar.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Svart, Vit |
| Sockel | HPLED |
| Effekt/prestanda | 0,5 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Material | Plast |
| Anslutning | Batteri |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Energieffektivitet | A |
| Serie | Assisi |
| Ljustemperatur | 4500 K |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 360 mm |
| Bredd | 190 mm |
| Djup | 190 mm |
| Effekt/prestanda | 0,5 kW |
