Driver Llitt Allan 36W
399 kr
Se priset!

Allan 36W
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Allan Driver ger dig möjlighet att koppla ett större 12V system för din trädgård till samma transformator.
Varumärke
LlittBeskrivning
Allan Driver ger dig möjlighet att koppla ett större 12V system för din trädgård till samma transformator.
Transformatorer finns i 12W alternativt 36W beroende på hur många armaturer du har behov av.
Egenskaper
| Varumärke | Llitt |
| Art.Nr. | A12388 |
| Färg | Svart |
| Material | Polykarbonat (PC)/Gummi |
| Serie | Allan |
| Typ | Driver |
| Kabellängd | 0,75 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 75 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 100 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,135 kg |
| EAN-nr | 7392971147505 |
