Fasadbelysning Astro Cabin
6 850 kr
Se priset!

Cabin
6 850 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fasadbelysning Astro Cabin är en klassisk lampa i en ny tappning. Den passar lika bra inomhus som utomhus eftersom den är IP44-klassad.
Varumärke
AstroBeskrivning
Fasadbelysning Astro Cabin är en klassisk lampa i en ny tappning. Den passar lika bra inomhus som utomhus eftersom den är IP44-klassad.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Art.Nr. | AS1368025 |
| Färg | Brons |
| Sockel | E27/ES |
| Effekt | 12 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Zink |
| Serie | Cabin |
| Typ | Fasadbelysning |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 183 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 220 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 116 mm |
| EAN-nr | 5038856082753 |
