Fasadbelysning Astro Calvi
fr.3 373 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Calvi
3 373 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Astros utomhusbelysning Calvi har en tuff design och den passar på många olika typer av fasader och påminner med sin nya design om de klassiska lanternorna.
Varumärke
AstroBeskrivning
Astros utomhusbelysning Calvi har en tuff design och den passar på många olika typer av fasader och påminner med sin nya design om de klassiska lanternorna.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Art.Nr. | AS1306001A |
| Färg | Antik Mässing, Svart |
| Sockel | E27/ES |
| Effekt | 60 W |
| IP-Klassning | IP23 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Calvi |
| Typ | Fasadbelysning |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 200 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 280 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 150 mm |
| Stil | Modern |
| Material | Mild steel, Rostfritt Stål |
