Fasadbelysning Astro Chios 150
Rek. pris 1 360 kr
fr.933 kr
Se priset!
Välj variant

Chios 150
933 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fasadbelysning Astro Chios 150 är en väggbelysning för utomhusbruk med vacker finish. Denna lampa med rena linjer har belysning uppåt och nedåt vilket skapar vackra ljusspel. Armaturen levereras utan ljuskälla.
Varumärke
AstroBeskrivning
Fasadbelysning Astro Chios 150 är en väggbelysning för utomhusbruk med vacker finish. Denna lampa med rena linjer har belysning uppåt och nedåt vilket skapar vackra ljusspel. Armaturen levereras utan ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Art.Nr. | AS1310006A |
| Färg | Grå, Svart, Vit |
| Sockel | GU10 |
| Effekt | 6 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Energieffektivitet | A+-A |
| Stil | Modern |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Zink |
| Serie | Chios |
| Typ | Fasadbelysning |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 150 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Vikt | 0,6 kg |
| Bredd | 68 mm |
| Djup | 92, 95 mm |
