Fasadbelysning Astro Dartmouth Twin
fr.1 540 kr
Välj variant

Dartmouth Twin
1 540 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fasadbelysning Astro Dartmouth Twin är en utomhusbelysning med fint uppåt- och nedåtriktat ljus. Den ger ett fint ljus för placering både utomhus och inomhus och är IP54-klassad.
Varumärke
AstroBeskrivning
Fasadbelysning Astro Dartmouth Twin är en utomhusbelysning med fint uppåt- och nedåtriktat ljus. Den ger ett fint ljus för placering både utomhus och inomhus och är IP54-klassad.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Art.Nr. | AS1372013A |
| Färg | Grå, Svart |
| Sockel | GU10 |
| Effekt | 6 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Serie | Dartmouth |
| Typ | Fasadbelysning |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 102 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 165 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Bredd | 65 mm |
