Fasadbelysning Astro Elis Twin LED
fr.3 090 kr
Välj variant

Elis Twin LED
3 090 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fasadbelysning Astro Elis Twin LED är en stilfull vägglampa från Astro. Den passar bra både som utomhus- och som inomhuslampa.
Varumärke
AstroBeskrivning
Fasadbelysning Astro Elis Twin LED är en stilfull vägglampa från Astro. Den passar bra både som utomhus- och som inomhuslampa.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Art.Nr. | AS1331013A |
| Färg | Mässing, Svart |
| Sockel | Integrerad LED |
| Effekt | 8,2 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Energieffektivitet | F |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Elis |
| Typ | Fasadbelysning |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 51 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 141 mm |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 141 mm |
| Material | Aluminium, Mässing |
