Fasadbelysning Astro Richmond 235
4 690 kr
Se priset!

Richmond 235
4 690 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fasadbelysning Astro Richmond 235 är en vägglampa med en snygg klassisk design. Med dess fina ljussken lyser den upp din fasad på ett vackert sätt.
Varumärke
AstroBeskrivning
Fasadbelysning Astro Richmond 235 är en vägglampa med en snygg klassisk design. Med dess fina ljussken lyser den upp din fasad på ett vackert sätt.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Art.Nr. | AS1340013 |
| Färg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Stål |
| Serie | Richmond |
| Typ | Vägglampa |
| Djup | 129 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 276 mm |
| Bredd | 236 mm |
| EAN-nr | 5038856113921 |

