Fasadbelysning Nordlux Nico Square 22
Rek. pris 599 kr
fr.419 kr
Se priset!
Välj variant

Nico Square 22
419 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Nico Square har en elegant och modern design som sprider ljuset både uppåt och neråt, vilket skapar en vacker ljuseffekt. Den sneda silhuetten passar de flesta exteriöra designtyper med en klassisk eller mer modern arkitektur.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Nico Square har en elegant och modern design som sprider ljuset både uppåt och neråt, vilket skapar en vacker ljuseffekt. Den sneda silhuetten passar de flesta exteriöra designtyper med en klassisk eller mer modern arkitektur.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2218221050N |
| Färg | Antracit, Rost, Svart |
| Sockel | GU10 |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Serie | NICO |
| Typ | Fasadbelysning |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 95 mm |
| Diameter | 80 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 235 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,74 kg |
| Bredd | 80 mm |
