Fasadbelysning Nordlux Oliver Kvadrat
579 kr
455 krSpara 21 %Kampanj

Oliver Kvadrat
455 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Den fyrkantiga vägglampan Oliver avger ett vackert och diffust ljus som kan skräddarsys med de två medföljande kåporna så att du kan skapa ditt eget designuttryck. Oliver passar för både vägg och tak och har en vacker backlight-effekt när den är tänd. Ger praktisk belysning i olika typer av områden utomhus.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Den fyrkantiga vägglampan Oliver avger ett vackert och diffust ljus som kan skräddarsys med de två medföljande kåporna så att du kan skapa ditt eget designuttryck. Oliver passar för både vägg och tak och har en vacker backlight-effekt när den är tänd. Ger praktisk belysning i olika typer av områden utomhus.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2218251003 |
| Färg | Svart |
| Sockel | LED-modul |
| IP-Klassning | IP54 |
| Energieffektivitet | E |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Serie | OLIVER |
| Typ | Fasadbelysning |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 175 mm |
| Diameter | 175 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 58 mm |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,3652 kg |
| Bredd | 175 mm |
| EAN-nr | 5704924010996 |
