Fasadbelysning Nordlux Oliver Rund
Rek. pris 579 kr
445 kr
Se priset!

Oliver Rund
445 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Den runda vägglampan Oliver avger ett vackert och diffust ljus som kan skräddarsys med de två medföljande kåporna så att du kan skapa ditt eget designuttryck. Oliver passar för både vägg och tak och har en vacker backlight-effekt när den är tänd. Ger praktisk belysning i olika typer av områden utomhus.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Den runda vägglampan Oliver avger ett vackert och diffust ljus som kan skräddarsys med de två medföljande kåporna så att du kan skapa ditt eget designuttryck. Oliver passar för både vägg och tak och har en vacker backlight-effekt när den är tänd. Ger praktisk belysning i olika typer av områden utomhus.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2218261003 |
| Färg | Svart |
| Sockel | LED-modul |
| Effekt | 9 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Energieffektivitet | E |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Serie | OLIVER |
| Typ | Fasadbelysning |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 195 mm |
| Diameter | 195 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 58 mm |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,3436 kg |
| Bredd | 195 mm |
| EAN-nr | 5704924011009 |

