Hörnfäste Norlys Mandal 149
fr.609 kr
fr.330 krSänkt pris!
Välj variant

Mandal 149
330 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Hörnfäste till Mandal artikel 1370. Finns i två olika färger.
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Art.Nr. | 149BN |
| Färg | Svart, Zink |
| Håltagningsmått | 45 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Mandal |
| Typ | Väggfäste |
| Djup | 70 mm |
| Höjd | 160 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,65 kg |
| Bredd | 120 mm |

