Ljusslinga Gnosjö Konstsmide 50 st LEDFärgad/Svart
Rek. pris 219 kr
142 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Flerfärgad
Kabelfärg:
Svart

50 st LED
Färgad/Svart
142 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 50 st LED-lampor, svart soft cable system, slingans längd är 5 m. För utomhusbruk. Obs! Startset måste köpas till, finns som illval.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 50 st LED-lampor, svart soft cable system, slingans längd är 5 m. För utomhusbruk. Obs! Startset måste köpas till, finns som illval.
Recensioner
Eva AVerifierad köpare
för 7 år sedanSuperbra ljusslinga i kulörta färger. Lätt att sätta upp. Bra att sladden med stickkontakten inte sitter ihop med själva slingan utan kopplas på efteråt.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4850-507 |
| Färg | Flerfärgad |
| Effekt | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Energieffektivitet | A |
| Kabelfärg | Svart |
| Dimbar | Ja |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Driftkälla | El |
| Spänning | 31 V |
| Längd | 5 m |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318308505077 |
