Ljusslinga Gnosjö Konstsmide 80 st Cherry LED 2
fr.215 kr
utvalda påKampanj

80 st Cherry LED 2
215 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 80 st cherry LED-lampor. Slingan är 11,32 m lång och har en anslutningssladd på 5 m till första lampan. För utomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 80 st cherry LED-lampor. Slingan är 11,32 m lång och har en anslutningssladd på 5 m till första lampan. För utomhusbruk.
Recensioner
Herman MVerifierad köpare
för 6 år sedandet var finnt tykte jag
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Varmvit |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Energieffektivitet | G |
| Kabelfärg | Transparent |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Driftkälla | El |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Ja |
| Längd | 11,32 m |
| Sensor | Nej |

