Amber/Svart
Rek. pris 649 kr
405 kr
Se priset!

Amber/Svart
405 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 20 st amber LED-lampor, svart kabel. Slingan är 14,75 m lång varav 10 m lång anslutningssladd till första lampan. För utomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 20 st amber LED-lampor, svart kabel. Slingan är 14,75 m lång varav 10 m lång anslutningssladd till första lampan. För utomhusbruk.
Denna ljusslinga från Gnosjö Konstsmide är ett utmärkt val för att skapa en mysig atmosfär på din balkong, vägg eller tak. Med sin energieffektiva LED-teknik och IP44-klassning, är den både ekonomisk och säker att använda utomhus. Den långa anslutningssladden på 10 meter ger dig stor frihet att placera slingan precis där du vill ha den. Oavsett om du vill skapa en romantisk stämning för en middag under stjärnorna eller bara vill lägga till lite extra ljus i din trädgård, är denna ljusslinga ett utmärkt val.
Fördelar: Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Amber 20 LED-lampor, Utomhusslinga 4,75 m
- Energisnål LED-teknik
- IP44-klassning för säker utomhusanvändning
- Lång anslutningssladd för flexibel placering
Fördelar: Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Amber 20 LED-lampor, Utomhusslinga 4,75 m
- Energisnål LED-teknik
- IP44-klassning för säker utomhusanvändning
- Lång anslutningssladd för flexibel placering
Recensioner
Kristina TVerifierad köpare
för 2 år sedanÄntligen en slinga med varmt ljus.
CamVerifierad köpare
för 4 år sedanOtroligt fint och varmt sken. Ganska tätt mellan lamporna, vilket jag gillar. Lyser fint på balkongräcket.
ElisabetVerifierad köpare
för 4 år sedanSåg ut som på bilden samt den skrivna information om produkten!
+ Fint ljus
Eric TVerifierad köpare
för 4 år sedanLamporna var behändiga och ger ett härligt sken.
Adam T LVerifierad köpare
för 7 år sedanPerfekt ljus, lyser inte upp allt för mycket.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2374-800 |
| Färg | Amber |
| IP-Klassning | IP44 |
| Energieffektivitet | G |
| Kabelfärg | Svart |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Kabellängd | 10 m |
| Spänning | 6 V |
| Dimbar | Nej |
| Längd | 4,75 m |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318302374808 |

