Ljusslinga Gnosjö Konstsmide E27 10L LED Utbytbar
Rek. pris 999 kr
607 kr
Se priset!

E27 10L LED Utbytbar
607 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 10 st utbytbara LED-lampor och dimmer.
Recensioner
Anna SVerifierad köpare
för 0 månader sedanVi är supernöjda! Fantastiskt sken, sådär perfekt varmgulvitt! Hoppas den håller länge!
Christine SVerifierad köpare
för 2 år sedanJättefin o bra att kunna variera ljus styrkan i 4 lägen
Camilla AVerifierad köpare
för 4 år sedanFantastiskt fin slinga med dimmer. Varmt sken. Bra upphängning och lång sladd till kontakten.
+ Hög mysfaktor.
- Saknas
BjörnVerifierad köpare
för 4 år sedanGav mycket mysfaktor till min balkong. Nöjd med mitt köp. Hade dock önskat att kupolerna varit i glas istället för plast men samtidigt hade den då blivit betydligt mer ömtålig.
+ Snygg form på kupoler och socklar
+ Mysigt gylllene sken istället för kritvitt
+ Inbyggd dimmer
+ Inbyggda upphängningskrokar
+ Utbytbara LED-lampor
- Kupoler i plast istället för glas
- Stavformiga LED istället för spiraler
- Lite dyr
Kajsa SVerifierad köpare
för 4 år sedanFint ljus, stämningshöjare
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2393-800 |
| Färg | Amber |
| Sockel | PushIn |
| Effekt/prestanda | 0,7 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Kabellängd | 10 m |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Ja |
| Längd | 4,5 m |
| Ljustemperatur | 1800 K |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Vikt | 1,1 kg |
| EAN-nr | 7318302393809 |







