Markspot Gnosjö Konstsmide 230V LED High Power Justerbar Spridning
Rek. pris 1 499 kr
fr.883 kr
Se priset!
Välj variant

230V LED High Power Justerbar Spridning
883 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Markspot Gnosjö Konstsmide 230V LED High Power Justerbar Spridning är en elegant och praktisk markbelysning för att belysa hus, trädgård eller uteplats. Den har justerbar ljusspridning.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Markspot Gnosjö Konstsmide 230V LED High Power Justerbar Spridning är en elegant och praktisk markbelysning för att belysa hus, trädgård eller uteplats. Den har justerbar ljusspridning.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Höjd | 0,115 m |
| Effekt/prestanda | 6, 9, 12 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Rostfri |
| Energieffektivitet | F |
| IP-Klassning | IP65 |
| Sensor | Nej |
| Sockel | HPLED |
| Spänning | 230 V |
| Montering | Infälld |
| Anslutning | 230 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Stål/Aluminium |
| Typ | Trädgårdsbelysning |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 115 mm |
| Djup | 145, 185 mm |
| Effekt | 6, 9, 12 W |
| Bredd | 135, 155 mm |
