Markspot Gnosjö Konstsmide 230V LED High Power Justerbar Spridning9W
1 689 kr
1 300 krSpara 23 %Kampanj
Vald variant
Effekt:
9 W

230V LED High Power Justerbar Spridning
9W
1 300 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Markspot Gnosjö Konstsmide 230V LED High Power Justerbar Spridning är en elegant och praktisk markbelysning för att belysa hus, trädgård eller uteplats. Den har justerbar ljusspridning.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Markspot Gnosjö Konstsmide 230V LED High Power Justerbar Spridning är en elegant och praktisk markbelysning för att belysa hus, trädgård eller uteplats. Den har justerbar ljusspridning.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7961-310 |
| Färg | Rostfri |
| Sockel | HPLED |
| Effekt | 9 W |
| IP-Klassning | IP65 |
| Montering | Infälld |
| Anslutning | 230 |
| Energieffektivitet | F |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Stål/Aluminium |
| Typ | Trädgårdsbelysning |
| Djup | 185 mm |
| Bredd | 155 mm |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 115 mm |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| EAN-nr | 7318307961317 |




