Monteringsdistans Gnosjö Konstsmide Utanpåliggande
Rek. pris 49 kr
fr.39 kr
Se priset!
Välj variant

Utanpåliggande
39 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Monteringsdistans Gnosjö Konstsmide Utanpåliggande är en praktisk distans för utanpåliggande montage av Gnosjö Konstsmides väggbelysning.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Monteringsdistans Gnosjö Konstsmide Utanpåliggande är en praktisk distans för utanpåliggande montage av Gnosjö Konstsmides väggbelysning.
Recensioner
Magnus CVerifierad köpare
för 1 år sedanEnkelt och smidigt
MathiasVerifierad köpare
för 7 år sedanFinns inte mycket att säga. Den gör vad det ska och funkar till det den ska.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Svart, Vit |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Tillbehör |
| Djup | 15 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 105 mm |
| Bredd | 105 mm |
