Pendelarmatur Westal Tratt IP44
Rek. pris 2 985 kr
fr.2 300 kr
Se priset!
Välj variant

Tratt IP44
2 300 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pendelarmatur Tratt från Westal är en stilren pendellampa med runtstrålande ljusbild som levereras komplett med svart tygkabel. Denna armatur passar som bordslampa eller för caféer och barer.
Varumärke
WestalBeskrivning
Pendelarmatur Tratt från Westal är en stilren pendellampa med runtstrålande ljusbild som levereras komplett med svart tygkabel. Denna armatur passar som bordslampa eller för caféer och barer.
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Färg | Mässing, Oxid/Koppar, Råkoppar |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Utförande | Pendel |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Tratt |
| Produkttyp | Pendelarmatur |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 210 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 2,5 kg |
| Bredd | 250 mm |
| Material | Koppar, Mässing |
