Pendelarmatur Westal Tratt IP44Råkoppar
Rek. pris 3 888 kr
3 428 kr
3 388 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Råkoppar
Förväntas åter i lager 2026-04-07
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Pendelarmatur Tratt från Westal är en stilren pendellampa med runtstrålande ljusbild som levereras komplett med svart tygkabel. Denna armatur passar som bordslampa eller för caféer och barer.
Varumärke
WestalBeskrivning
Pendelarmatur Tratt från Westal är en stilren pendellampa med runtstrålande ljusbild som levereras komplett med svart tygkabel. Denna armatur passar som bordslampa eller för caféer och barer.
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Art.Nr. | 7704645 |
| Färg | Råkoppar |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Material | Koppar |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 210 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 2,5 kg |
| Bredd | 250 mm |
| Utförande | Pendel |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Tratt |
| Produkttyp | Pendelarmatur |
| EAN-nr | 7393047204122 |
