Pendelarmatur Westal Tratt IP44Oxid/Koppar
Rek. pris 4 276 kr
3 953 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Oxid/Koppar
Förväntas åter i lager 2026-03-31
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Pendelarmatur Tratt från Westal är en stilren pendellampa med runtstrålande ljusbild som levereras komplett med svart tygkabel. Denna armatur passar som bordslampa eller för caféer och barer.
Varumärke
WestalBeskrivning
Pendelarmatur Tratt från Westal är en stilren pendellampa med runtstrålande ljusbild som levereras komplett med svart tygkabel. Denna armatur passar som bordslampa eller för caféer och barer.
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Art.Nr. | 7704646 |
| Färg | Oxid/Koppar |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Material | Koppar |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 210 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 2,5 kg |
| Bredd | 250 mm |
| Utförande | Pendel |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Tratt |
| Produkttyp | Pendelarmatur |
| EAN-nr | 7393047204139 |

