Plafond Gnosjö Konstsmide Torino E14 Stor
Rek. pris 449 kr
fr.264 kr
Se priset!
Välj variant

Torino E14 Stor
264 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Plafond Gnosjö Konstsmide Torino E14 Stor är en praktisk halvmåneformad plafond för väggmontage utomhus.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Plafond Gnosjö Konstsmide Torino E14 Stor är en praktisk halvmåneformad plafond för väggmontage utomhus.
Övrigt
- Frostat akrylglas
- IP23
- 28x14x13,5 cm
- Maxhöjd ljuskälla 130 mm
- Max 1x40W/230-240V, E27
- Frostat akrylglas
- IP23
- 28x14x13,5 cm
- Maxhöjd ljuskälla 130 mm
- Max 1x40W/230-240V, E27
Recensioner
Maria FVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygga lampor. Lätt att beställa.
Sten FVerifierad köpare
för 6 år sedanSnygga och bra kvalitet verkar det
+ För små skruvar som lätt trillade ur
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7326-320S |
| Färg | Elförzinkad, Rostfritt Stål, Svart |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 40 W |
| IP-Klassning | IP23 |
| Anslutning | 230 |
| Stil | Modern |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Stål/Aluminium |
| Serie | Torino |
| Typ | Fasadbelysning |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 140 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 135 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 280 mm |
