Pollare Norlys Alta H85Stål, med ljuskälla 4000 K
Rek. pris 10 093 kr
5 214 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Stål
Sockel:
LED-modul
Ljustemperatur:
4000 K

Alta H85
Stål, med ljuskälla 4000 K
5 214 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Pollare Alta Svart 1475B
Pollare i galvaniserad eller svart lackerad stål.Opalt polykarbonat. Bländfritt indirekt ljus. Finns i två olika höjder. Kan fås även med E27 sockel. LED modul finns med för både 3000K o 4000K Olika alternativ på fästanordningar finns som tillbehör.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Art.Nr. | 7748106 |
| Färg | Stål |
| Sockel | LED-modul |
| Effekt | 10 W |
| IP-Klassning | IP65 |
| Ljustemperatur | 4000 K |
| Energieffektivitet | A+ |
| Ingår Ljuskälla | Ja, LED |
| Material | Stål |
| Serie | Alta |
| Typ | Pollare |
| Spänning | 240 V |
| Diameter | 150 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 850 mm |
| EAN-nr | 7042895021138 |


