Pollare Norlys LED Stockholm H49Svart
Rek. pris 4 931 kr
3 356 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Svart

LED Stockholm H49
Svart
3 356 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Pollare Stockholm Svart 1260B
Pollare i galvaniserad eller svart lackerad stål. Opalt polykarbonat. Finns i tre olika höjder. Kan fås även med E27-sockel. Finns med både 3000K o 4000K. Olika alternativ på fästanordningar finns som tillbehör. Tillhör en familj av både pollare stolpar och väggmodeller
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Art.Nr. | 7747388 |
| Färg | Svart |
| Sockel | LED-modul |
| Effekt | 10 W |
| IP-Klassning | IP65 |
| Spänning | 240 V |
| Diameter | 165 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 490 mm |
| Energieffektivitet | A+ |
| Ingår Ljuskälla | Ja, LED |
| Material | Stål |
| Serie | Stockholm |
| Typ | Pollare |
| EAN-nr | 7042891260760 |


