Pollare Norlys Oppland
Rek. pris 6 605 kr
fr.4 564 kr
Se priset!
Välj variant

Oppland
4 564 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
NorlysBeskrivning
Pollare Oppland Alu 1321AL
Pollare i gjuten aluminium. Bländfri med indirekt ljus. Polykarbonat med optisk struktur.Finns i två färger. Finns med 3000K och 4000K. Olika fästanordningar finns som tillbehör.
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Färg | Aluminium, Grafit |
| Sockel | LED-Modul |
| Effekt | 9,3 W |
| IP-Klassning | IP55 |
| Spänning | 240 V |
| Diameter | 120 mm |
| Energieffektivitet | A++ |
| Höjd | 850 mm |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 9,3 W |
| Serie | Oppland |
| Typ | Pollare |
| Dimbar | Ja |

