Solcellsarmatur Gelia Skenholmen Vägg Ner Antra Cit 3,7V 1200 Mah
Rek. pris 523 kr
363 kr
Se priset!

Skenholmen Vägg Ner Antra Cit 3,7V 1200 Mah
363 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Solcellslampa i aluminium och polykarbonat för väggmontering. Den cylinderformade väggarmaturen sprider ljuset nedåt och den transparanta ringen ger en extra dimension till ljuset. Lampan har monokristallinpanel vilket gör att den laddas bra också vid molnigt väder.
Varumärke
GeliaBeskrivning
Solcellslampa i aluminium och polykarbonat för väggmontering. Den cylinderformade väggarmaturen sprider ljuset nedåt och den transparanta ringen ger en extra dimension till ljuset. Lampan har monokristallinpanel vilket gör att den laddas bra också vid molnigt väder.
Lampan tänds automatiskt vid mörker, och lyser 6-8 timmar efter full laddning. Uppladdningstid 6-7 timmar. Levereras inklusive ej utbytbar ljuskälla och skruvar för montering.
Teknisk data
- Solpanel: monokristallin, 5V/100mA, storlek 8,5 cm i diameter
- Uppladdningsbart batteri: 1x18650 Li-ion 3,7V 1200mah
- Ljuskälla: 6 st SMD 2835 LED, 3000K, 30lm max 0,5W
- Ljuskälla: LED, ej utbytbar
Teknisk data
- Solpanel: monokristallin, 5V/100mA, storlek 8,5 cm i diameter
- Uppladdningsbart batteri: 1x18650 Li-ion 3,7V 1200mah
- Ljuskälla: 6 st SMD 2835 LED, 3000K, 30lm max 0,5W
- Ljuskälla: LED, ej utbytbar
Recensioner
Morad MVerifierad köpare
för 2 år sedanLyser Max 30 min även om jag har laddat de i 24 timmar
Egenskaper
| Varumärke | Gelia |
| Art.Nr. | 4098202051 |
| Färg | Antracitgrå |
| Effekt/prestanda | 0,5 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Material | Aluminium |
| Serie | Light4home |
| Produkttyp | Solcellslampa |
| Djup | 120 mm |
| Höjd | 110 mm |
| EAN-nr | 7318270052524 |


