Stolparmatur Norlys Stockholm
Rek. pris 2 244 kr
fr.1 717 kr
Se priset!
Välj variant

Stockholm
1 717 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
NorlysBeskrivning
Lykta Stockholm Svart 2017B
Lykthus i den populära Stockholms-serien. I denna serie finns det både vägg, pollare och stolpmodeller. Stolpar och adaptrar finns som tillbehör.
Recensioner
StigVerifierad köpare
för 1 år sedanArmaturen motsvarar min förväntningar.
+ Bra ljusbild.
- Kort anslutningsledning.
Thomas HVerifierad köpare
för 4 år sedandiameter på fästet angavs som 6 cm men var 5 cm
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Färg | Stål, Svart |
| Sockel | E27 |
| IP-Klassning | IP54, IP65 |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 350 mm |
| Energieffektivitet | A+-D |
| Höjd | 310 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Stål |
| Serie | Stockholm |
| Typ | Stolpbelysning |
| Bredd | 350 mm |
| Dimbar | Ja |

