Stolpe Gnosjö Konstsmide Pegasus 1,87 MSvart
1 869 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Svart

Pegasus 1,87 M
Svart
1 869 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Stolpe Gnosjö Konstsmide Pegasus 1,87 m är en stilren stolpe för montering av stolplykta.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 576-750 |
| Färg | Svart |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 170 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 1870 mm |
| Bredd | 170 mm |
| Anslutning | 230 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Serie | Pegasus |
| Typ | Stolpe |
| EAN-nr | 7318305767508 |


