Stolplykta Gnosjö Konstsmide Orion E27 med Stolpe
fr.2 546 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Orion E27 med Stolpe
2 546 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stolplykta Gnosjö Konstsmide Orion E27 med Stolpe är en elegant trädgårdsbelysning med klassisk design och en stor, rund kupa. Den levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Stolplykta Gnosjö Konstsmide Orion E27 med Stolpe är en elegant trädgårdsbelysning med klassisk design och en stor, rund kupa. Den levereras utan ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Svart, Vit |
| Sockel | E27 |
| IP-Klassning | IP23 |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 350 mm |
| Utförande | Stolplykta |
| Höjd | 2400 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Serie | Orion |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Stolplykta |
| Bredd | 400 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Energieffektivitet | A++-E |
