Stolplykta Gnosjö Konstsmide Vega E27 med Stolpe
Rek. pris 3 669 kr
fr.2 201 kr
Se priset!
Välj variant

Vega E27 med Stolpe
2 201 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stolplykta Gnosjö Konstsmide Vega E27 med Stolpe är en elegant utomhusbelysning i klassisk design. Den levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Stolplykta Gnosjö Konstsmide Vega E27 med Stolpe är en elegant utomhusbelysning i klassisk design. Den levereras utan ljuskälla.
Recensioner
Lars HVerifierad köpare
för 2 år sedanVi har en likadan sedan tidigare som köptes för fem år sedan och vi behövde en till.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Svart, Vit |
| Sockel | E27 |
| IP-Klassning | IP23 |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 550 mm |
| Utförande | Stolplykta |
| Höjd | 2400 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Serie | Vega |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Stolplykta |
| Bredd | 300 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
