Stolplykta Nordlux BlokhusGalvaniserad
Rek. pris 1 599 kr
1 279 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Galvaniserad

Blokhus
Galvaniserad
1 279 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
NordluxBeskrivning
Stolplykta Nordlux Blokhus i metall och glas. Rördiameter 3,5 cm.
Skyddslass: Dubbel isolering
Parallelkoppling är möjligt
Kan användas tillsammans med Stolpfundament Base, artikelnummer 22039931. Stolpfundament ingår ej.
Parallelkoppling är möjligt
Kan användas tillsammans med Stolpfundament Base, artikelnummer 22039931. Stolpfundament ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 25078031 |
| Färg | Galvaniserad |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 60 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 925 mm |
| Diameter | 218 mm |
| Spänning | 240 V |
| Utförande | Pollare |
| Typ | Stolpbelysning |
| Material | Metall/Glas |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Energieffektivitet | A++-D |
| Serie | Blokhus |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| EAN-nr | 5701581124042 |

