Strålkastare Designlight 10W 4K 1100lm
Rek. pris 1 187 kr
523 kr
Se priset!

10W 4K 1100lm
523 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DesignlightBeskrivning
Strålkastare 10W. Symmetrisk, 4000K
Egenskaper
| Varumärke | Designlight |
| Art.Nr. | 7770053 |
| Färg | Svart |
| Sockel | Integrerad LED |
| Effekt/prestanda | 10 W |
| IP-Klassning | IP65 |
| Energieffektivitet | E |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 4000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Tillverkarens Art.Nr. | E-10 |
| Serie | Elly |
| Produkttyp | Strålkastare |
| Dimbar | Nej |
| Ljusflöde | 1337 lumen |
| Ljusspridningsvinkel | 120 ° |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,49 kg |
| Energiförbrukning | 10 kWh/1000h |
| Energiförbrukning | 10 kWh/år |
| EAN-nr | 7340132804736 |

