Strålkastare Designlight 20W 4K PIR 2400lm
Rek. pris 2 272 kr
910 kr
Se priset!

20W 4K PIR 2400lm
910 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DesignlightBeskrivning
Strålkastare 20W. PIR. Symmetrisk, 4000K
Egenskaper
| Varumärke | Designlight |
| Art.Nr. | 7770055 |
| Färg | Svart |
| Sockel | Integrerad LED |
| Effekt/prestanda | 20 W |
| IP-Klassning | IP65 |
| Energieffektivitet | D |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 4000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Tillverkarens Art.Nr. | E-20P |
| Serie | Elly |
| Produkttyp | Strålkastare |
| Dimbar | Nej |
| Ljusflöde | 3147 lumen |
| Ljusspridningsvinkel | 120 ° |
| Sensor | Ja |
| Vikt | 0,72 kg |
| Energiförbrukning | 20 kWh/1000h |
| Energiförbrukning | 20 kWh/år |
| EAN-nr | 7340132804750 |

