Taklampa Astro Calvi HängandeSvart
4 810 kr

Calvi Hängande
Svart
4 810 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Taklampa Astro Calvi Hängande har en tuff design med en snygg finish och klarglas. Den passar på många olika typer av fasader och påminner med sin nya design om de klassiska lanternorna.
Varumärke
AstroBeskrivning
Taklampa Astro Calvi Hängande har en tuff design med en snygg finish och klarglas. Den passar på många olika typer av fasader och påminner med sin nya design om de klassiska lanternorna.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Art.Nr. | AS1306003 |
| Färg | Svart |
| Sockel | E27/ES |
| Effekt | 60 W |
| IP-Klassning | IP23 |
| Utförande | Pendel |
| Stil | Modern |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Stål |
| Serie | Calvi |
| Typ | Taklampa |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 2160 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 280 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 150 mm |
| EAN-nr | 5038856071122 |

