Taklampa Astro Kos ll RundKrom
1 760 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Krom

Kos ll Rund
Krom
1 760 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
AstroBeskrivning
Taklampan Kos är en modern taklampa från Astro.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Art.Nr. | AS1326042 |
| Färg | Krom |
| Sockel | LED GU10 |
| Effekt | 6 W |
| IP-Klassning | IP65 |
| Diameter | 85 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 85 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Utförande | Plafond |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Kos |
| Typ | Plafond |
| EAN-nr | 5038856104110 |

